Sestava české reprezentace na utkání s Nizozemskem

Po čtvrtečním společném tréninku české reprezentace zveřejnil realizační tým národního týmu sestavu na sobotní utkání s Nizozemskem, které se hraje v 14:00 na hřišti RC Tatra Smíchov.

Základní sestava:

1. Jan Benda – RC Sparta Praha
2. Matouš Hodek – RC Tatra Smíchov
3. Emilio Caldaroni – RC Sparta Praha
4. Jiří Frank – Leucate Corbieres Méditérranée XV (FRA)
5. Marek Loutocký – CA Lannemezan (FRA)
6. Vojtěch Havel (c) – RC Tatra Smíchov
7. James Faktor – H.A.C. RFU (UK)
8. Dan Hošek – RC Praga Praha
9. Marek Šimák – RC Tatra Smíchov
10. Richard Hřebačka – RC Sparta Praha
11. Jonathan James Philpott – H.A.C. RFU (UK)
12. Karel Berounský – RC Tatra Smíchov
13. Lukáš Plocar – AS Macon (FRA)
14. Jan Čížek – RC Přelouč
15. Albert Froněk – RC Praga Praha

Náhradníci:

16. Anthony Kent – Belenenses RC (POR)
17. Hubert Dřímal – RC Sparta Praha
18. David Bureš – AS Macon (FRA)
19. Robert Trefný – RC Mountfield Říčany
20. Zbyněk Schütz – RC Dragon Brno
21. Jakub Čížek – RC Přelouč
22. Jan Tieber – RC Dragon Brno
23. Radim Hutník – RC Tatra Smíchov / RC Brno Bystrc

Realizační tým:

Daniel Beneš – hlavní trenér
Ondřej Kutil – asistent trenéra
Petr Okleštěk – asistent trenéra
Michal Ouředník – manager reprezentace

Zdroj ZDE.

Rugby Europe Trophy

#TýmUVPR4P-7Body
133002014
243101013
34220109
42110105
53120004
64040011

Statistiky české reprezentace

#HráčTýmPostVěkUZSVPMinPPKPTKDGŽKČKBody
1Havel VojtěchTatraVazač28550144000000000
2Berounský KarelTatraTříčtvrtka26550144001000005
3Hošek DanPragaVazač235501440020000010
4Trefný RobertŘíčany2. řada27541143210000000
5Hodek MatoušTatraPilíř23541142950000000
6Faktor JamesČeskoRváček29440132931000105
7Froněk AlbertPragaMlýnovka20532142750000000
8Havlíček MartinSpartaPilíř30440132561000005
9Kent AnthonyČeskoPilíř25431132160000000
10Schűtz ZbyněkDragonMlýnovka29532142100000000
11Frank JiříČesko2. řada28330032100000000
12Pantůček JiříSpartaTříčtvrtka242201116001500017
13Forst TomášPragaZadák29220021601200009
14Neužil MichaelTatraÚtokovka20220111600000000
15Cimprich MartinŘíčanyÚtokovka20220111441000005
16Kovář MartinVyškovÚtokovka27220111300000000
17Chytil LukášŘíčany2. řada21220111300000000
18Stárka DanielTatraKřídlo22220111240000000
19Hutník RadimTatraTříčtvrtka22514141000000000
20Čížek JakubČeskoZadák2831203960000000
21Plocar LukášČeskoTříčtvrtka2121102940000000
22Hopp MatyášPragaTříčtvrtka2131212910000000
23Kučera JanŘíčanyÚtokovka2821111890000000
24Ševčík FrantišekSlaviaKřídlo2021102820000000
25Philpott JonathanČeskoKřídlo2811001800000000
26Čížek JanVyškovTříčtvrtka27110018012100012
27Žalud JakubPragaTříčtvrtka2411001801000005
28Hřebačka RichardSpartaÚtokovka2211001800000100
29Kutil OndřejČeskoMlynář3011001750000000
30Čížek PetrPragaÚtokovka3621111750000000
31Šimák MarekTatraMlýnovka2311001751000005
32Pekař ŠtěpánČeskoPilíř2530303730000000
33Leitmančík AdamSlaviaPilíř2840413640000000
34Caldaroni EmillioSpartaPilíř3011001620000000
35Tieber JanDragonTříčtvrtka3321102570000000
36Jaroš DavidVyškovPilíř3111001560000000
37Loutocký MarekČeskoRváček2621102440000000
38Olbrich JanTatra2. řada3420211390000000
39Průša MichalTatraPilíř3530312391000005
40Máslo PetrŘíčanyRváček2210101370000000
41Samet Mohamed AliPragaTříčtvrtka2610101370000000
42Monček VáclavVyškov2. řada3010101260000000
43Žemlička JaroslavDragonÚtokovka3510101210000000
44Bureš DavidČeskoPilíř2010101180000000