Kdo získá poslední místo na WORLD CUP 2019 ?

O víkendu se rozehraje třítýdenní turnaj o poslední kvalifikační místo na světový šampionát do Japonska.Kdo získá poslední místo na WORLD CUP 2019 – Kanada, Německo, Keňa, Hong-Kong ?

Hostilem kvalifikačního turnaje je francouzská Marseille. Na stadionu Stade Delort se rozhodne v celkem 6 utkáních o posledním postupující na mistrovství světa do Japonska 2019. Turnaje se účastní Německo, Hong-Konng, Keňa a Kanada, tedy týmy které skončili ve svých regionálních kvalifikacích těsně pod postupovými příčkami.

Turnaj se odehraje systémem každého s každým. Kanada ještě nikdy na světovém šampionátu nechyběla. Zatímco pro Německo, Hong-Kong a Keňu by případný postup znamenal první start na mistrovství světa. Největším favoritem je právě Kanada, ale náročnost turnaje otevírá cestu třeba i dlouhodobě zlepšujícím se Němcům, nebo Keni, která patří do světové špičky v ragby 7 a pro tyto utkání mají v týmu všechny své sedmičkové hvězdy – Colins Injera, Andrew Amonde, Samuel Oliech, Nelson Oyyoo, Willy Ambaka.

11.listopadu

Hong-Kong vs Německo

Kanada vs Keňa

17. listopadu

Hong-Kong vs Keňa

Kanada vs Německo

23. listopadu

Keňa vs Německo

Hong-Kong vs Kanada